Kontakt

KONTAKT

Växel: 010-888 40 00
E-post: info@benders.se

POSTADRESS

Benders Byggsystem AB
Box 20
535 21 Kvänum

BESÖKSADRESS

Benders Byggsystem AB
Tyrgatan 4
114 27 Stockholm

VÅRA REPRESENTANTER

STOMSYSTEM OCH BYGGKOMPONENTER ÖST

TRAPPOR OCH BALKONGER

Fredrik Roosling
fredrik.roosling@benders.se
010-888 40 61
Daniel Lixner
daniel.lixner@benders.se
010-888 46 01
Jan Beyerböck
jan.beyerbock@benders.se
010-888 40 53
Sören Morin
soren.morin@benders.se
010-888 47 01
Jonas Gustafsson
jonas.gustafsson@benders.se
010-888 47 16

STOMSYSTEM OCH BYGGKOMPONENTER VÄST

INFRAPROJEKT

Emil Lundmark
emil.lundmark@benders.se
010-888 11 63
Niklas Zellner
niklas.zellner@benders.se
010-888 28 00
Martin Johansson
martin.p.johansson@benders.se
010-888 45 00

Kontaktformulär

Vi besvarar gärna dina frågor. Använd formuläret nedan för att ställa en fråga.  

Våra kontor och fabriker

  • Säte Edsvära

    Benders Sverige AB

    Lars Andersgården Edsvära

    535 93 Kvänum

    Long: 58.2323580, Lat: 13.1741270

  • Huvudkontor Stockholm

    Benders Byggsystem AB

    Tyrgatan 4

    114 27 Stockholm

    Long: 59.345953, Lat: 18.067050

  • Fabrik Strängnäs

    Benders Byggsystem AB

    Mariefredsvägen 41

    645 41 Strängnäs

    Long: 59.354163, Lat: 17.036781

  • Fabrik Norberg

    Benders Sverige AB

    Svarvargatan 22

    738 33 Norberg

    Long: 60.054237, Lat: 15.937503

  • Fabrik Uddevalla Kärranäs

    Benders Sverige AB

    Kärranäsvägen 24

    451 76 Uddevalla

    Long: 58.349719, Lat: 11.879601